понеділок , 22 Січень 2018Home » Мiсто » Дубенщина поповнилась ще одним чемпіоном

Дубенщина поповнилась ще одним чемпіоном

Дубенчанин Роман Мельничук здобув золото на чемпіонаті України з армспорту
15-16 грудня 2017 року в м. Полтава пройшов Чемпіонат України з армспорту серед студентів. Вихованець Дубенської районної ДЮСШ, спортивного клубу «Козацька Варта» Мельничук Роман (60 кг). Серед двадцяти одного учасника (одного майстра спорту та п’яти кандидатів в майстри спорту) він в своїй категорії зумів здобути перемогу над суперниками та виборов довгоочікувану золоту медаль чемпіонату України. Тренує спортсмена – Віктор Мушировський.

Варто зазначити, що впродовж п’яти років Роман два рази був учасником чемпіонатів України, проте йому ніяк не вдавалось здобути золото – два роки підряд був в призерах.
Сила волі, жадоба до перемоги та наполегливі тренування допомогли йому стати першим з чим ми і його вітаємо та бажаємо перемог на міжнародному рівні.

(317)

Дубенщина поповнилась ще одним чемпіоном Reviewed by on . Дубенчанин Роман Мельничук здобув золото на чемпіонаті України з армспорту 15-16 грудня 2017 року в м. Полтава пройшов Чемпіонат України з армспорту серед студе Дубенчанин Роман Мельничук здобув золото на чемпіонаті України з армспорту 15-16 грудня 2017 року в м. Полтава пройшов Чемпіонат України з армспорту серед студе Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top