Дубенчани «прочитали» успішних і талановитих людей

У Дубні вперше відбулась «Жива бібліотека», де в ролі книг виступили цікаві особистості, а читачі дізналися про найсокровенніше
Активні та ініціативні дубенчани влаштували ще небувалий у місті захід – «Живу бібліотеку». Своєрідна читацька група функціонувала 8 липня на базі Дубенського історико-культурного заповідника.
Зайти до бібліотеки міг будь-хто бажаючий, а живими книгами були люди, які своїми долями, життями могли б показати приклади іншим, надихнути на роздуми та звершення.

Як розповіла одна із організаторів незвичайної бібліотеки Марина Горук:
– «Жива бібліотека» – не новинка, адже подібні заходи бували в інших містах України. Ідея організувати зустріч з живими книгами в Дубні належить Світлані Глушковій. В ідеалі така бібліотека передбачає зустрічі читачів з людьми самого різного типу і з різними долями, родом занять. У нас зголосилися на роль живих книг не всі, кого ми вбачали. Мав, до прикладу, бути іще й ВІЛ-інфікований чоловік. А читачі – ті, кому це насправді цікаво. Надихає нас на дієвість та активність волонтер Корпусу Миру США Джефрі, який сьогодні перебуває у місті і організовує для нас навчальні семінари».

Живими книгами згодилися побути священик, що організував безкоштовну літературну кав’ярню Роман Бобесюк, відома астролог Ірина Кравець, волонтер Корпусу Миру США Матильда, яка сьогодні викладає англійську мову у СЗОШ №5, успішний спортсмен та теперішній секретар Дубенської міськради Віктор Недашковський і переселенка з Сходу України, громадська діячка, художниця Яна Униченко.

Читачів зібралося понад тридцять. По п’ять-шість чоловік гості розсідалися довкола обраної живої книги і протягом двадцяти хвилин (час фіксував ведучий), запитуючи, слухаючи, дізнавалися про незвичайні долі надзвичайних людей, життя,мрії і цілі яких привели до випробувань та успіхів. Напевно, прочитавши ці живі книги того дня, кожен з відвідувачів бібліотеки знайшов над чим порозмислити, задуматися, в тому числі – про свої мрії та ще нездійсненні проекти, які вже неодмінно втілить, поглянувши у вічі та почувши справжні історії цих цілеспрямованих, наполегливих та готових до нових звершень «живих книг».

 

 

(78)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.