Достойні виступи дубенських гирьовиків на всеукраїнських змаганнях

гирьовикиДубенські гирьовики достойно виступили на всеукраїнських змаганнях

1-4 квітня 2016 року в м. Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих та ветеранів і чемпіонат України серед юніорів. Участь у цих представницьких змаганнях національного рівня взяли збірні команди з 18 областей та м. Києва. Рівненщину на змаганнях представляли збірні команди Рівненської області у складі 15 спортсменів на чолі з президентом Рівненської обласної Асоціації гирьового спорту Оксани Маліновської та заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.

Атлети Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи показали достойні результати:

В індивідуальному заліку Кубку України 2016 року представник нашого району Юрій Чубаєвський виборов ІІІ місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 85 кг).

Андрій Грицак – 4 місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 95 кг).

В загальнокомандному заліку збірна команда Рівненської області посіла 7-е місце.

Успішно змагалися в столиці наші молоді спортсмени, які в індивідуальному заліку чемпіонату України серед юніорів вибороли такі місця:

Тарас Степанюк (учень Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ) – 6 місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 63 кг);

Віталій Коблюк – 5 місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 78 кг);

Іван Сердюк – 6 місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 85 кг);

Ярослав Кобко (учень Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4 місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія +95 кг).

В загальнокомандному заліку збірна юніорів Рівненської області посіла 8-е місце.

Всі перераховані спортсмени є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.

Вітаємо представників гирьового спорту й бажаємо їм подальших спортивних успіхів.

За матеріалами: Дубенська РДА