Для фізичних осіб змінили умови оподаткування посилок

З 1 липня змінили умови оподаткування посилок з-за кордону
На митну територію України без сплати ПДВ можна ввозити товари в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача – фізичної особи в одній депеші від одного відправника або в одному вантажі в міжнародних експрес-відправленнях. Такі умови діють з 1 липня 2019 року по 31 грудня 2020 року, інформують у ГУ ДФС у Рівненській області.
Тим часом для міжнародних поштових і експрес-відправлень юридичним особам і фізичним особам-підприємцям неоподатковуваний поріг ПДВ лишається на рівні еквівалента 150 євро.
Також не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, у несупроводжуваному багажі.
Зазначені норми передбачені Законом України від 23.11. 2018 року № 2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

(55)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.