Середа , 23 Травень 2018Home » Мiсто » Діти з табору завітали до рятувальників

Діти з табору завітали до рятувальників

Діти пришкільного табору завітали на екскурсію до дубенських рятувальників
З початком літніх канікул вихованці пришкільних таборів все частіше приходять на екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу. Так 16 червня діти з пришкільного табору Бортницького навчально-виховного комплексу завітали до рятувальників міста Дубно аби більше дізнатися про героїчну професію рятувальника, на власні очі побачити пожежні автомобілі та аварійне обладнання.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, спецтехнікою підрозділу та спеціальним спорядженням, яке є на озброєнні в рятувальників. Співробітники Служби порятунку розповіли дітям як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їхньої швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу приміряти костюми, в яких працюють пожежні. Під час зустрічі звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли, як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

За матеріалами: Дубенський МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області

(1)

Діти з табору завітали до рятувальників Reviewed by on . Діти пришкільного табору завітали на екскурсію до дубенських рятувальників З початком літніх канікул вихованці пришкільних таборів все частіше приходять на екск Діти пришкільного табору завітали на екскурсію до дубенських рятувальників З початком літніх канікул вихованці пришкільних таборів все частіше приходять на екск Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top