Дітей навчали робити валентинки та частували солодощами

Працівники соціальної служби у Дубні провели для дітей майстер-клас
День святого Валентина відзначають14 лютого і це свято завоювало величезну популярність серед людей різного віку і національностей у всьому світі. Всім відомо, що найпоширенішими символами свята Валентина є тематичні листівки – валентинки. А коли вони зроблені власноруч і наповнені теплотою серця це вдвічі приємніший подарунок, повідомили у Дубенському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Саме тому, працівники центру в рамках проведення святкової програми організували майстер клас по виготовленню вітальних листівок та валентинок. Діти із захопленням готували для своїх рідних найкращі вироби, використовуючи всю свою майстерність, уяву та творчість. Застосовували різні техніки декорування та оздоблення листівки намагаючись зробити її найкращою та найкрасивішою, а допомагали їм працівники центру. Атмосфера панувала святкова, діти веселилися, розповідали цікаві легенди про свято Валентина та щиро посміхалися.
По закінченні святкової програми на присутніх чекав приємний сюрприз у вигляді солодощів, якими гостинно частували юних «майстрів» валентинок.

(138)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.