П’ятниця , 21 Вересень 2018Home » Країна » Держслужбовців Рівненщини відзначив Президент

Держслужбовців Рівненщини відзначив Президент

Посадовці Рівненської ОДА відзначені високими державними нагородами
З нагоди 100-річчя державної служби в Україні та за вагомий особистий внесок у державне будівництво Президент України відзначив держслужбовців з Рівненщини державними нагородами.
Так, орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлану БОГАТИРЧУК-КРИВКО.
Орден «За заслуги» IIІ ступеня отримав начальник управління Рівненської обласної державної адміністрації Ярослав МЕЛЬНИК, а заступник начальника відділу апарату Рівненської обласної державної адміністрації Олена РИЖКОВСЬКА – медаль «За працю і звитягу».
Також орденом Данила Галицького нагороджено керівника апарату Дубровицької районної державної адміністрації Олександра ЛИСАКА.
Відповідний Указ оприлюднено на сайті Президента України.

(355)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Держслужбовців Рівненщини відзначив Президент Reviewed by on . Посадовці Рівненської ОДА відзначені високими державними нагородами З нагоди 100-річчя державної служби в Україні та за вагомий особистий внесок у державне буді Посадовці Рівненської ОДА відзначені високими державними нагородами З нагоди 100-річчя державної служби в Україні та за вагомий особистий внесок у державне буді Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.