Депутати просять прокуратуру перевірити роботу районної ради

Через звільнення керівника Дубенської лікарні депутати звернуться в прокуратуру
Таке рішення сьогодні, 3 жовтня, прийняли депутати Дубенської міської ради.
Після оголошення запитів Марії Іванової про ремонт водовідведення та встановлення ринв на будинку № 83 на вул. Морозенка та Вадима Опалака про ремонт дороги на Набережній секретар міськради Віктор Недашковський зачитав звернення:
«…Враховуючи неоднозначне ставлення Дубенської районної ради та Дубенської районної державної адміністрації до Дубенської міської ради у питанні діяльності вищезазначеного закладу ми не вправі проігнорувати упереджене ставлення і порушення законодавства по відношенню до нашого колеги, депутата міської ради, заступника голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Табачука В.П. У відповідності до вимог частини 3 статті 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» при звільненні депутата місцевої ради з роботи за ініціативи власника або уповноваженого ним органу від займаної посади відповідний власник або уповноважений ним орган письмово повідомляє про це не менш ніж за 15 днів відповідну місцеву раду. Приймаючи рішення про звільнення з займаної посади Табачука В.П. Дубенська районна рада не дотрималась вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Звертаємось до вас з проханням перевірити законність звільнення з займаної посади головного лікаря КЗ «Дубенська центральна районна лікарня», депутата міської ради Табачука Віталія Петровича та повідомити міську раду про результати перевірки».
Звернення обранці підтримали, після чого депутати усно озвучили запити.
Петро Янок подякував за ремонт прибудинкової території та звернув увагу колег на відсутність тротуару на вул. Шептицького та обрізку горіхів по дорозі до школи. Вказану ділянку дороги має обстежити комісія, до якої увійдуть працівники управлінь житлово-комунального господарства та архітектури і будівництва. Юрія Момотюка хвилювала оплата роботи підрядників відділом освіти та переатестація бухгалтера і юриста управління освіти, а також сміттєзвалище поблизу сміттєвих баків на Щоголева.

Більше про 58 сесію Дубенської міської ради – згодом на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.

(545)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.