Чергу в дитсадки передали у ЦНАП

Відслідкувати чергу у дошкільні заклади дубенчани зможуть у ЦНАПі
Багато запитань у дубенчан, які мають дітей дошкільного віку, викликає електронна черга у дитсадки. Дехто нарікає на те, що кожного разу змінюється їхнє місце у черзі. І хоча цьому завжди передували цілком об’єктивні причини, але ображені люди не надто хочуть прислухатися до пояснень. А тому чергу у садки вирішили передати у ЦНАП.
Як повідомляють у Дубенській міській раді, міський голова зустрівся з директорами міських шкіл та дитячих дошкільних закладів. Василь Антонюк проінформував присутніх про ситуацію з будівництвом нового дитячого садка на 280 місць у співфінансуванні з Державним Фондом регіонального розвитку (ДФРР) та іншими планами влади у галузі освіти на цей рік. Директори дошкільних навчальних закладів у відповідь заявили, що останнім часом, коли електронні черги передали у дитсадки, їм додалося зайвого клопоту. Особливо скаржилися керівники дитячих установ на постійні голослівні звинувачення, від яких вже просто втомилися. Тому вони висловили прохання передати електронний реєстр у міський Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). А бажаючі дізнатися про ситуацію з чергою у дитячі садки, своє місце у цій черзі, нехай звертаються до фахівців Центру.
На думку освітянських керівників такий крок зніме напругу довкола питання електронної черги у дитсадки, а в дубенчан буде можливість завжди тримати цей процес на контролі.

(359)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.