понеділок , 22 Січень 2018Home » Область » Більше 100 посадовців притягнули до відповідальності

Більше 100 посадовців притягнули до відповідальності

За фінансові порушення на Рівненщині притягнуто до відповідальності 119 посадовців
За 8 місяців 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 9,2 мільйонів гривень.
За матеріалами проведених ревізій у 19 випадках до установ, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій із бюджетними коштами.
Як інформують у Рівненській ОДА, до правоохоронних органів державні аудитори передали 35 матеріалів, за якими правоохоронці розпочали 11 досудових розслідувань, вручили вісім письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 119 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 32.
За результатами проведених державних фінансових аудитів державні аудитори надали 120 пропозицій.

(99)

Більше 100 посадовців притягнули до відповідальності Reviewed by on . За фінансові порушення на Рівненщині притягнуто до відповідальності 119 посадовців За 8 місяців 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Р За фінансові порушення на Рівненщині притягнуто до відповідальності 119 посадовців За 8 місяців 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Р Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top