П’ятниця , 25 Травень 2018Home » Мiсто » Автопробіг Реформації пройшов дорогами Дубенщини, Млинівщини та Демидівщини

Автопробіг Реформації пройшов дорогами Дубенщини, Млинівщини та Демидівщини

Всеукраїнський автопробіг Реформації пройшов дорогами Дубенщини
У понеділок, 11 вересня, з майдану Незалежності у Дубні стартував автопробіг, організований євангельськими церквами міста та району в рамках  Всеукраїнського євангелізаційного західу «Автопробіг Реформації», присвяченого відзначенню 500-річчя Європейської Реформації. У 2017 році Україна відзначає 500-річчя Реформації. Ця подія підтверджена Указом президента України та відповідним розпорядженням Кабміну.
Учасники заходу проїхали по маршруту м. Дубно – смт. Млинів – смт. Демидівка – м. Дубно. На центральній площі міста о 16.00 годині відбувся звіт про автопробіг, в якому взяли участь міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Василь Скринчук та відповідальні працівники міської ради.

За матеріалами: Дубенська міська рада

(118)

Автопробіг Реформації пройшов дорогами Дубенщини, Млинівщини та Демидівщини Reviewed by on . Всеукраїнський автопробіг Реформації пройшов дорогами Дубенщини У понеділок, 11 вересня, з майдану Незалежності у Дубні стартував автопробіг, організований єван Всеукраїнський автопробіг Реформації пройшов дорогами Дубенщини У понеділок, 11 вересня, з майдану Незалежності у Дубні стартував автопробіг, організований єван Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top