Субота , 18 Серпень 2018Home » Область » 196 мільйонів спрямували на підтримку армії

196 мільйонів спрямували на підтримку армії

За 10 місяців підтримка українській армії від Рівненщини – 196 мільйонів гривень
За січень-жовтень 2017 року платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету близько 196 млн. грн. військового збору. За словами начальника ГУ ДФС у області Дмитра Зайцева, зазначена сума більша проти аналогічного періоду минулого року на 48 млн. грн., або 25 відсотків.
Нагадаємо, військовий збір запроваджено з3 серпня 2014року, а термін дії – до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.
Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету, повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області.

(88)

196 мільйонів спрямували на підтримку армії Reviewed by on . За 10 місяців підтримка українській армії від Рівненщини – 196 мільйонів гривень За січень-жовтень 2017 року платники податків Рівненщини перерахували до держав За 10 місяців підтримка українській армії від Рівненщини – 196 мільйонів гривень За січень-жовтень 2017 року платники податків Рівненщини перерахували до держав Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.