Зустріч голови РДА з військовослужбовцями та волонтерами

зустріч посвідченняЗустріч голови Дубенської РДА з військовослужбовцями та волонтерами

4 грудня в Дубенській райдержадміністрації відбулось чергове засідання координаційного центру по допомозі учасникам АТО, демобілізованим та їхнім сім’ям.

Засідання розпочалось хвилиною мовчання за загиблим в зоні АТО дубенчанином Дмитром Напрієнком.

В засіданні взяли участь голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, його перший заступник Володимир Іщук, Дубенський військовий комісар Андрій Усик, начальники відділів та управлінь, які займаються соціальним захистом учасників АТО та демобілізованих, волонтери, демобілізовані військовослужбовці – жителі району.

Голова адміністрації відзвітував про роботу, яка проводиться Дубенською райдержадміністрацією по наданню матеріальної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям (як от теплий одяг, ремонт автомобілів, доставка дров та торфобрикету по місцю проживання тощо). Юрій Васильович висловив подяку усім воїнам, які надійно захищають спокій громадян України та з мужністю відстоюють територіальний суверенітет України. Особливі слова вдячності звучали для волонтерів, які завжди тримають руку на пульсі подій та з щирим серцем допомагають солдатам.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Чоботар доповіла про пільги, якими вже користуються учасники бойових дій. Директор Дубенського центру зайнятості В’ячеслав Савчук інформував про кількість працевлаштованих центром демобілізованих та тих, хто відкрив власну справу за сприяння біржі праці.

Голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк та Дубенський військовий комісар Андрій Усик вручили присутнім на нараді захисникам України посвідчення учасника бойових дій та нагрудний знак, а волонтерам Тетяні Саюк та Наталії Татарінцевій – подяки голови райдержадміністрації.

Учасники бойових дій в ході спілкування з керівництвом району порушували питання щодо виділення земельних ділянок, державного кредитування на будівництво житла, можливість постановки на квартирний облік.

За результатами засідання складено протокол та дано відповідні доручення.

За матеріалами: Дубенська РДА

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.