Золотим зернятком «засіяли» понад 250 дітей (фото)

Вундеркіндам і обдаруванням Дубенщини вручили почесні відзнаки
Щороку обдарованих, талановитих і розумних дітей Дубенського краю збирають разом, аби нагородити за їхні досягнення у шкільному житті, різних конкурсах й змаганнях. Традиційне ХVІ районне свято «Земля, де сходить юних дарувань зоря» цьогоріч відбулось вчора, 3 червня.
253 дитини з 29 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району отримували відзнаку «Золоте зернятко». Номінантами стали й 162 наставники учнів.

«Наші діти на рівні з міськими заявляють про себе достойними успіхами і за рівнем освіти, і за якістю освіти, і перемогами в інтелектуальних конкурсах, мистецьких й спортивних змаганнях, фестивалях. Звичайно, перемога неможлива без плідної праці, тому наші педагоги впевнено діють у нішах Нової української школи – допомогти кожній дитині реалізувати себе, відкрити свої таланти. Адже кожен учень унікальний за своїми здібностями і можливостями. Крім того, такі високі результати неможливі без роботи учня, вчителя і заохочення, підтримки батьків. Тому наше завдання дорослих – і батьків, і педагогів – працювати над тим, щоб кожна зірочка Дубенського краю засяяла яскраво і неповторно», – виступила керівник відділу освіти Лідія Білик.

Після чого одні за одними на сцені Будинку культури з’являлись школярі – переможці, призери мистецьких конкурсів, наукових робіт, спортивних змагань і їхні наставники, де керівництво району, сільських рад, об’єднаних громад, освітяни вручали відзнаки та подарунки.

«Мені сьогодні дуже приємно бути на цьому місці, тому що відзначають не тільки мене, а й моїх вихованців, які здобули перемоги на обласних змаганнях з авіамодельного, ракетомодельного, судномодельного спорту і трасомоделювання. Ми охоплюємо широкий спектр технічних гуртків і знаходимо засоби, щоб їх розвивати. Зі мною сьогодні приїхали 11 вихованців і у кожного з них не по одній, а мінімум по три нагороди в різних конкурсах», – розповів керівник технічних гуртків Будинку учнівської молоді Володимир Шмигельський.

А от вихованці станції юних техніків, які цього дня отримали посвідчення кандидатів у майстри спорту поділилися своїми секретами успіху.
«Вся команда старалася. Змагались не на одному чемпіонаті, старались виконувати розряди і на одній дистанції нам вдалось їх зробити всій команді», – каже капітан команди Юрій Кот.
«Досягнути цього було нелегко. Ми не на одному чемпіонаті боролись за звання кандидата. Вся команда старалася, на різних дистанціях показували свої сили і знання», – зазначає Ірина Ільчук.
Зупинятись на досягнутому школярі не збираються, а планують стати майстрами спорту.

Не вперше, а втретє уже «Золоте зернятко» отримувала учениця 9 класу Вербської ЗОШ Яна Момотюк.
«Цю нагороду я отримую вже втретє. Цього разу перемогла у двох конкурсах «Птах року 2018» і «Леся Українка». Приємно отримувати відзнаку, спершу було трішки страшно, а зараз з нетерпінням чекаю цього дня».

Почесну відзнаку отримували і маленькі школярі. Про одну з них розповіла вчитель Мирогощанської школи Людмила Дутковська-Ніколюк Василівна:
«Дуже хвилюючий момент для мене, для моєї переможниці. Другий рік поспіль я і мої дітки отримують цю відзнаку. «Золоте зернятко» отримала учениця 1 класу, моя вихованка Павлючук Поліна. Їй 6 рочків, але надзвичайно талановита та обдарована дівчинка і ми отримали номінацію «Український сувенір».
Пишається своїми вихованцями колега, класний керівник семирічних учнів Оксана Ткачук:
«Сьогодні щасливий день, в першу чергу, для наших діток, тому що вони отримали відзнаку «Золоте зернятко». У нас у класі 4 зернятка. Дітки отримали перемогу в конкурсі за композицію з паперу і пластику, І місце в Рівному, тоді робота пішла на Київ, отримали ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі. А ще весь клас отримав відзнаку в конкурсі «Найщедріша годівничка».

Урочисту святковість заходу надавали виступи вокалістів і танцювальних колективів Дубенщини.

(252)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.