Жителі села найбільше потребують консультацій із земельних питань

Фахівці Дубенського МЦ у Молодавській сільраді консультували із земельних питань
Більш ніж за рік роботи Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги його працівники з’ясували, що одними з найпоширеніших правових питань, які постійно хвилюють жителів сіл, є ті, що пов’язані з землею: її отриманням, володінням, передачею в оренду та спадкуванням.
Для громади села Молодаво, в якому працівники Дубенського місцевого центру Юрій Чорномаз та Ігор Маркулич 8 листопада провели прийом громадян, земельне питання ще болючіше. Адже село разом з іншими селами Мирогощанської сільради з моменту розпаювання земель України досі не отримали своїх законних наділів. А все через те, що їхні землі належали не до колективних господарств, а до радгоспів.

Люди отримали певні документи, проте вони не мають можливості передати їх в оренду і отримувати за це орендну плату ні в грошовій, ні в натуральній формі. Тому сільські жителі звернулися за допомогою до працівників Дубенського МЦ, які надавали молодівчанам юридичні консультації. Останні ж роз’яснили мешканцями, які були присутні на прийомі, що видані їм документи на паї не надають права на передачу їх в оренду. Все через відсутність державної реєстрації земельної ділянки та виділення її в натурі (на місцевості), а також кадастрових номерів.

Довідково. Дубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Дубно, вул. Грушевського, 171 Б, (район «5-та школа», поруч з міською поліклінікою). Тел.: (03656) 2-10-05, (097) 009-47-03, (095) 947-34-95, (063) 965-85-50.

За матеріалами: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

(15)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.