Заповідник та Рівнекнига започаткували спільний проект
У Дубенському замку будуть нові крафтові сувеніри
Предметом договору, який підписали й скріпили печатками у виставковій залі палацу князів Любомирських директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонід Кічатий та керівник КП «Рівнекнига» Олександр Савчук, є співпраця у сфері організації та розробки спільної друкованої продукції.
Документ багатообіцяльний і у перспективі має принести маркетингові дивіденди в сенсі популяризації історичної перлини Волині, якою є Дубенський замок. Та й комунальне підприємство «Рівнекнига» від такої співпраці буде у виграші.
Адже після перемовин двох керівників на тему продовження і розвитку партнерських стосунків, напрошується резюме: попереду ще багато творчих знахідок та нестандартних рішень, якими готові нас приємно здивувати обидві сторони. Тим більше, що наступні проекти будуть присвячені 30-річчю Незалежності України, повідомляють у Дубенському замку.
А перший сигнал до цієї співпраці, напевно, прозвучав два роки тому, коли КП «Рівнекнига» зайнялось незвичною для себе, але такою цікавою справою – друкарством. Виготовлення друкованих сувенірів для замовників Рівненської області директор підприємства Олександр Савчук вважає переходом на інший, вищий рівень діяльності та не приховує задоволення від того, що роботу в цій сфері започатковано саме на Дубенщині – у співпраці із Заповідником.
Підписанти договору презентували різні види друкованої продукції:
туристичні магніти, на яких нанесені зображення історичних пам’яток, якими багатий Дубенський край
нотатники на крафтовому папері, який уже сам по собі є ексклюзивним штрихом нашої славної минувшини
Значним кроком у популяризації об’єктів історико-культурної спадщини Дубенщини Леонід Кічатий вважає спільно розроблений настінний перекидний календар на 2021 рік, надрукований теж на крафтовому папері, родзинкою якого є старі фотографії пам’яток древнього Дубна.
«Проект, який ми презентуємо сьогодні – то лише початок нашої співпраці з рівненськими колегами, – зауважив директор установи Леонід Кічатий. – Між нами уже є домовленість щодо реалізації проекту «Замки України», є інші напрацювання. А нашою стратегічною метою є не лише популяризація вітчизняних історичних брендів, але й виховання у підростаючого покоління розуміння, хто вони є і де вони живуть».
Варто згадати про те, що підписаний договір надасть право Заповіднику пропонувати аналогічний вид продукції туристичним об’єктам усіх регіонів України. І ще одна важлива деталь: на усі друковані вироби буде встановлена помірна, а значить і доступна для туриста ціна.
(45)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію