Замість вулиці Пушкіна буде вулиця Шептицького?

ШептицькийУ Дубно хочуть перейменувати вулицю О. Пушкіна на А. Шептицького, а тому нині проходить громадське обговорення

Дубенська міська рада, розглянувши звернення ради Дубенського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Дубенської міськрайонної організації політв’язнів і репресованих та братства ОУН-УПА, ініціативу релігійної громади церкви Вознесіння Господнього УГКЦ, підтриману групою депутатів міської ради, розпочинає громадське обговорення перейменування вулиці Пушкіна у місті Дубно на вулицю митрополита Андрея Шептицького, предстоятеля УГКЦ, видатного українського духовного й державного діяча ХХ століття, який здійснив значний внесок у національно-визвольний рух українського народу на шляху утвердження державного суверенітету України.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до виконавчого комітету Дубенської міської ради у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, з 25 липня по 25 вересня 2015 року включно.

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу: rada@dubno-adm.rv.ua або у письмовій формі на адресу: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Замкова, 4.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення під час розгляду питання про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю митрополита Андрея Шептицького визначено головного спеціаліста управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради Супруна Олега Степановича (консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за тел. (03656) 4-21-32).

За матеріалами: Дубенська міська рада

(21)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.