За порушення карантинних обмежень у суд направили понад 420 протоколів

За час карантину на Рівненщині обстежили 15 тисяч місць торгівлі
На Рівненщині зареєстрували 4140 порушень карантинних обмежень у зв’язку з COVID-19. У результаті 424 протоколи направили до суду. Їх виявили мобільні групи, що створені в області. До їх складу входять поліцейські, представники органів місцевого самоврядування, ДСНС, територіальних районних підрозділів Держпродспоживслужби в області, Укртрансбезпеки.
Щоденно 22 групи здійснюють до 35 рейдів.
Зокрема, представники Національної поліції разом та Держпродспоживслужби перевірили понад 15 тисяч місць торгівлі харчовими продуктами, у тому числі на агропродовольчих ринках, за результатами склали 260 протоколів.
Загалом від початку запровадження карантинних заходів представники Держпродспоживслужби постійно контролюють, чи здійснюють підприємці дезінфекцію приміщень, продають продукти харчування в фасованому та ізольованому вигляді. Окрім того, вони провели обробку понад 900 одиниць транспорту, 5 вокзалів, 142 супермаркетів і торгівельних центрів та 1677 інших закладів громадського призначення. Постійно проводять саносвітні заходи – роздають санбюлетені, плакати, листівки, пояснюють людям небезпеку поширення коронавірусу.

 

(86)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.