З ким об’єднатись – думки жителів Дубенщини розділились

Дубенщина включилася у процес децентралізації, але думки дубенчан розділились і місту фактично немає з ким об’єднуватись

У Дубенському районі – сільські та міські голови, депутати, та активісти активно включилися у процес децентралізації. Наприкінці квітня у Дубенському районі відбудуться вибори до Привільненської громади, і це буде перша громада у районі.

Далі думки мешканців Дубенщини розділилися, повідомили у Рівненській ОДА.

Як повідомляє Офіс реформ в Рівненській області, люди активно обговорюють можливі варіанти об’єднання із сусідами. У райцентрі також помітили активність і вже думають,  з ким лишиться Дубно. Чимало  сільських  рад  вже мають власні плани, або варіанти, відтак до міста Дубно охочих приєднатися фактично немає. Такий варіант  можливий, але чи доцільно – запитують у експертів Офісу реформ активісти.

Радник міського голови  Дубна – Валентина Трифонова вирішила досконало вивчити можливі варіанти об’єднання  для райцентру. Каже, потрібно створити потужну громаду із перспективою розвитку. Адже коли навколо всі села об’єднаються, тоді вже буде пізно шукати партнерів.

На сьогодні Департамент економічного розвитку і торгівлі  Рівненської ОДА спільно з Офісом реформ – запланували провести розширену робочу зустріч  із представниками Дубенського району та міста Дубно. Планують обговорити можливі варіанти створення потужних громад , але так щоб нікого не образити.

(28)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.