З безробітними говорили про торгівлю людьми

У Дубні фахівці онлайн навчали протидії торгівлі людьми
30 липня відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це тяжкий злочин, який за рівнем прибутковості займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Проблеми, пов’язані із сучасними проявами рабства, актуальні для України. Служба зайнятості ніколи не стояла осторонь гострих соціальних викликів сьогодення. На базі Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся вебінар «Торгівля людьми в Україні». У заході взяв участь практичний психолог Дубенського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Олександра Тишковець.
Мета заходу: підвищення інформованості громадян про форми та можливі наслідки торгівлі людьми.
Начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Шамрило ознайомила учасників заходу з методами та засобами дій торговців людьми, а також з ознаками й видами торгівлі людьми.
Практичний психолог Олександра Тишковець розповіла безробітним про міфи та стереотипи, причини торгівлі людьми та надала інформацію про діяльність соціально-психологічної бригади в підтримку постраждалих від насильства. Слухачі отримали портрет постраждалого від торгівлі людьми, поради та рекомендації щодо безпечного працевлаштування.
Наприкінці зустрічі безробітних проінформували про законодавство України та організації, котрі надають допомогу особам, які стали жертвами торгівлі людьми і небезпечних ситуацій.
Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми, однак кожен із нас повинен бути уважним та обережним, щоб не стати жертвою торговців людьми.
Дубенська міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

 

 

(31)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.