З 15 шкільних автобусів один поїхав на Дубенщину

На Дубенщині школярів возитиме автобус, якого чекали 10 років
Ключі від нового транспорту вручили керівники області сьогодні, 10 вересня. Тож школярі та вчителі зможуть комфортно доїжджати до навчальних закладів. Серед них вихованці Сатиївського ліцею, що на Дубенщині.
«Сьогодні ми не просто вручаємо ключі від автобусів. Ми втілюємо наші амбітні плани щодо покращення якості надання освіти в Україні в цілому. Хочу подякувати головам громад, адже після нашого конструктивного діалогу, вони знайшли ресурс та додатково спрямували із місцевих бюджетів частину коштів. Тому замість 15 нам вдалося придбати 18 автобусів. Це приклад ефективного управління. Дякую відповідальному бізнесу, який, сплачуючи податки, вболіває за розвиток територій. Саме з вашою допомогою наші діти будуть в комфортних умовах доїжджати до шкіл. Також ми маємо наполегливо працювати, щоб програму «Велике будівництво» розповсюдити на всі райони й ОТГ. Аби такі шкільні автобуси їздили по новій та якісній дорозі», – зазначив Віталій Коваль.
Це сучасні, комфортні та безпечні транспортні засоби. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки. Автобуси закуплені за державні кошти на умовах співфінансування. В управлінні освіти у науки Рівненської ОДА кажуть, що упродовж тижня ще три шкільні автобуси передадуть у навчальні заклади.

«Для нас це справжнє свято, адже автобус ми чекали 10 років. Дітям було складно добиратися до школи, що загалом впливало на освітній процес. Хочу подякувати всім причетним, адже тепер ми маємо свій новенький транспорт», – додає директор Сатиївського ліцею Дубенського району Людмила Омелянюк.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(759)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.