З 1 вересня пошта пенсій не виплачуватиме

На замітку жителям Дубенщини: Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги
Кабінет Міністрів України 29 березня прийняв постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».
Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для вибору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ «Укрпошта».
За місцем фактичного проживання з 1 вересня отримуватимуть пенсії та грошову допомогу:
особи з інвалідністю І групи;
особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
особи, які досягли 80-річного віку;
одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.
Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк із числа уповноважених.
Інші категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати  пенсій з переліку:
АТ КБ «Приватбанк»
АТ «Державний ощадний банк України»
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
АТ «Креді Агріколь Банк»
АТ « Альфа-Банк»
АТ «ПУМБ»
АТ «УкрСиббанк»
АТ АКБ «Львів»
ПАТ АБ «Укргазбанк»
АТ «Кредобанк»
АТ «ТАСкомбанк»
АТ «Укрексімбанк»
АТ «Полтава-банк»
АТ «Ідея Банк»
ПАТ КБ «Акордбанк»
У разі, якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021 року здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача проінформують. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням.

(307)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.