Юні туристи відкрили сезон перемогами (фото)

Гуртківці Дубенської райСЮТур стартували в новому змагальному сезоні
14 вересня для спортсменів-орієнтувальників, любителів тихих лісових трас, випала нагода позмагатись, зустрітись з друзями та відпочити на природі. Адже вони приймали участь у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Равлика 2019». У змаганнях взяли участь спортсмени з Волинської, Житомирської, Хмельницької областей, міст Коростишів, Рівне, Луцьк, Нетішин, Острог, Бугринської об’єднаної територіальної громади, вихованці Рівненського районного центру дитячої та юнацької творчості, клубу спортивного орієнтування «Равлики» смт. Оржів, а також ветерани та активісти туристсько-спортивного руху Рівненщини.
Честь Дубенського району захищали гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів»: Грондус Андрій, Карпюк Василь – студенти Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне, Чернишевський Богдан – студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України, Приходчук Анастасія – студентка Волинського військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Ільчук Ірина – студентка Кременецького лісотехнічного коледжу; Карпюк Юлія, Бондарчук Анна, Мелещук Вікторія – учениці Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; Вац Роман – учень Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради та Щиглевська Ангеліна, Шумеєв Максим – учні Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради. Виступали гуртківці під керівництвом тренера-директора Кравця Ігоря Васильовича та керівників гуртків Марчука Василя Миколайовича та Кравець Наталії Володимирівни.

Відповідно до програми змагань, спортсмени долали дистанцію у заданому напрямку (7 км, 5 км) та демонстрували свої вміння і навички в 2-х етапній естафеті (7 км.).
Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, давали можливість спортсменам проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості.
Серед кращих у групі Ч-16 став Вац Роман – учень Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, виборовши срібло.

Серйозна конкуренція розгорілася у групах Ч-14 і Ж-14. Завдяки наполегливій праці, Бондарчук Анна – учениця Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, завоювала в особистих змаганнях ІІІ місце серед дівчат. Серед юнаків 4 місце у групі Ч-14 здобув Шумеєв Максим – учень Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Хороші результати продемонстрували у змішаній естафеті Ільчук Ірина та Грондус Андрій, зайнявши 5 місце, а Приходчук Анастасія і Чернишевський Богдан у даній естафеті вибороли 4 місце.
Електронна система відмітки, яка застосовувалась на змаганнях, дозволяла учасникам відразу побачити свій результат та рейтинг у групі, а також характеристику руху по дистанції.

Змагання відбулись на високому рівні завдяки гостинному прийому організаторів змагань. Переможці та призери нагороджені дипломами Громадської організації Оржівського клубу спортивного орієнтування «Равлики» та грошовими винагородами.

Вітаємо наших туристів-спортсменів з вдалим стартом. Крокуйте вперед, до нових перемог!