Юні футболісти змагаються у першості України

Команди ДЮСШ Дубно продовжують участь у першості України з футболу
Закінчилося перше коло групових змагань чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів у категоріях юнаків U-17 та U-15 сезону 2018/2019 років (Перша ліга).
Загалом у змаганні Першої ліги узяло участь 92 команди позашкільних навчальних закладів спортивного профілю у двох вікових групах юнаків 2000/2001 (U17/16) та 2002/2003 (U15/14) років народження – усього 184 команди, розділених дирекцією ДЮФЛУ на 9 груп (зон) за територіально-спортивним принципом.
У групах по 10-11 команд в кожній, змагання відбуваються у два кола з роз’їздами: матчі на своєму полі і на полі суперника.
Місто Дубно у змаганні представляють 2 команди: ДЮСШ – Дубно (юнаки U 17) тренер – Юрій Мельник та ДЮСШ – Дубно (юнаки U 15) тренер – Василь Собчук. Для наших команд участь у змаганнях такого рівня була вперше. Футбольна ліга розпочалась 9 вересня 2018 року з виїзної гри у місті Рівне та зустріччю з командами ДЮСШ Верес (Рівне). Для юних футболістів це був певний стрес та виклик, але команди його витримали, показуючи достойну гру. Матч закінчився  з рахунком 2:2.
Протягом двох місяців відбулось п’ять домашніх ігор з командами КОЛІФІКС (Костопіль), ДЮСШ-АІК (Чуднів), ДЮСШ Бердичів, Ковель – Волинь (Ковель) та Темп (Вінниця). А також ігри на виїзді з командами ДЮСШ Верес (Рівне), Полісся (Житомир), ДЮФК Жерм (Черняхів), Адреналін (Луцьк), ФК Мал (Коростень) та БЛІСП – КДЮСШ (Березне), де команди отримали безцінний досвід, відмінно виконуючи завдання й настанови тренерів, демонструючи гарну мотивацію в кожній грі. Варто відзначити дві перемоги нашої команди у матчах над ДЮСШ Бердичів (1:0) та БЛІСП-КДЮСШ Березне (1:0). Як для дебюту, то наші команди виступають добре, граючи у дуже сильній групі, та демонструють, що у місті Дубно розвиток футболу досягнув достатнього рівня. Для нас – це наша історія і ми нею пишаємося.
Вже у листопаді команди розпочинають друге коло змагань. 4 та 11 листопада матчі будуть проходити в місті Дубно на стадіоні «Спартак», 8 листопада – гра у Костополі. А далі ігри переносяться у сезон 2019 року, інформують у Дубенській міській раді.

(127)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.