Юнак запропонував вдосконалити інвалідний візок і посів призове місце

Всі учасники області повернулися із Всеукраїнського конкурсу з нагородами
Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників: здобутки юних гуртківців
У Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулися Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників. Організаторами заходу є  Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Конкурси сприяли модернізації змісту науково-пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, яка займається дослідництвом. Роботи мали практичне спрямування, вирішували пріоритетні проблеми сучасної науки, базувалися на результатах самостійних досліджень учнів, мали практичне застосування, інформують в Управлінні освіти та науки Рівненської ОДА.

На конкурсі проекти представили 6 учасників у віці від 16 до 23, які стали переможцям заочного відбору конкурсу. Усі представники Рівненщини повернулись з Києва з нагородами.
Серед переможців юний дубенчанин – вихованець творчого об’єднання «Юні винахідники та раціоналізатори» Дубенської міської станції юних техніків Марчук Андрій. Юнак презентував роботу «Вдосконалена конструкція інвалідного візка» (керівник Павлик Я. Р.), який посів ІІ місце.

(50)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.