Єдиний всеукраїнський стрілецький день

Дубенських військовозобов’язаних навчали в максимально близьких до бойових умовах
17 липня на базі Рівненського полігону були проведені заходи «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов’язаними Дубенського та інших районів області. Основним завданням цього заходу є підготовка організаційного ядра загонів оборони. Метою заходу є набуття бойових спроможностей (навичок керування, віддання наказів, розпоряджень, прийняття рішень в критичних (бойових) умовах) для якісного виконання визначених завдань, залагодження організаційного ядра підрозділів територіальної оборони – повідомили у Дубенській РДА.

За час проведення зборових заходів було здійснене: виконання вправ курсу стрільб із автомату Калашникова, пістолету Макарова, проведення практичних занять з тактичної підготовки, інженерної та медичної підготовки з військовозобов’язаними на навчальних місцях.

Основні зусилля були зосереджені на відпрацюванні питань вдосконалення підготовки особового складу загонів оборони у володінні штатною стрілецькою зброєю, перевірки одиночної підготовки під час виконання вправ курсу стрільб зі стрілецької зброї, формування впевненості у своїй зброї та силах під час дій в умовах, максимально наближених до бойових. Також було вивчено мінну безпеку, застосування саморобних вибухових пристроїв, вибухових речовин, надання першої медичної допомоги при пораненні, самодопомога.

За результатами проведення заходу усі військовозобов’язані отримали практичні навички та досвід для оборони свого краю.

(185)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.