Які села Дубенщини можуть підключити до швидкісного інтернету

9 громад подали заявки на підключення до інтернету
Цьогоріч на під’єднання до оптичного інтернету 3 000 сіл по всій Україні держава витратить 500 млн грн. Триває попередній збір заявок від голів громад.
Станом на 14 квітня, в Дубенському районі 9 тергромад вже подали попередні заявки щодо 23 населених пунктів та 43 об’єктів соціальної інфраструктури — шкіл, дитячих садочків, бібліотек, ФАПів. Так, участь у проекті беруть такі громади: Варковицька (Дядьковичі, Крилів, Жорнів), Демидівка (Лисин, Лопавше, Солонів), Крупець (Полуничне), Млинівська (Брищі, Добрятин, Мальована, Новини, Новина-Добрятинська, Остріїв, Тушебин, Ужинець), Повча (Яблунівка), Острожецька (П’яннє), Привільненська (Черешнівка), Семидубська (Збитин, Клинці, Майдан), Ярославицька (Надчиці, Свищів).
Відслідкувати, як Мінцифри реалізує проект «Інтернет-субвенція», можна на дашборді – майданчику, де дані оновлюються в реальному часі. На тому ж дашборді можна перевірити, чи може село претендувати на кошти з держбюджету і підключитися до оптичного інтернету. Подати заявку на участь у проекті можна до 16 квітня 2021 року включно.
Задля того, щоб розподіл коштів відбувся максимально прозоро та ефективно, Мінцифри розробило окремий майданчик. На сайті голови тергромад зможуть дізнатися, як подати заявку для участі у відборі, а мешканці громад – про:
цілі та можливості проекту;
правила отримання громадами субвенції з держбюджету;
як діяти селянам, щоб отримати доступ до фіксованого швидкісного інтернету;
етап, на якому перебуває проект;
перевірити інформацію Мінцифри щодо наявності або відсутності оптичних мереж у селах. І в разі виявлення розбіжностей з реальними даними — повідомити про це Мінцифри та ін.

(184)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.