Як змінились зарплати керівництва міста після внесення змін

Та що нового буде на Шибеній горі у Дубні?

36 сесія Дубенської міської ради розпочалась з привітань депутатів з Днями народженнями та вручення відзнак. Представники оперативного командування «Захід», зокрема полковник Олександр Ковальчук вручив вітальні адреси та почесні відзнаки міському голові Василю Антонюку та депутату Олександру Ковальчуку. Тоді ж слово надали представнику компанії, що планує встановити вітрогенератори на Шибеній горі. У березні цим фірмам виділили уже 3 земельних ділянки, та компанії хотіли ще 5 (загальна площа ділянок приблизно 7 га). Презентував свій проект Едгар Євкович, який і є співзасновником однієї з фірм. Проте у презентації не було наведено жодних економічних показників, конкретних цифр, що викликало жваве обговорення серед депутатів. Тетяна Гончарова цікавилась земельними ділянками, їхнім цільовим призначенням та хотіла б бачити передпроектну пропозицію, а Миколу Стрільчука хвилювала вигода від встановлення вітряків для дубенчан. Зі слів п. Едгара прозвучало, що це будуть податки до місцевого бюджету та обслуговування – охоронці, технічні працівники. Скільки буде цих людей і звідки їх залучатимуть – бізнесмен не зміг сказати. Щодо оренди, то щороку за гектар орендарі платитимуть по 40 тисяч гривень.


Говорячи про вплив на здоров’я людей, представник фірми зазначив, що це лише шум і порівняв з впливом мобільного телефону. З чим не погодились журналісти. Святослав Добровольський зауважив, що в Каліфорнії, де встановлені вітряки, навіть ящірки не живуть. Підтримав колегу Юрій Шесталюк. Та не переконали ці слова Леоніда Дудка, який просив не «відфутболювати» інвесторів від Дубна. Зрештою, не переконали погляди про негативний вплив від встановлення вітряків на навколишнє середовище депутатів, оскільки пізніше, уже без обговорення надали обранці ТОВ «ВІЕНТО» земельну ділянку орієнтовною площею 0,9248 га і ТОВ «Макані» три земельні ділянки площею по 1 га та земельну ділянку площею 0,5429 га в оренду терміном на 25 років.

На звернення депутатів вирішили розглянути можливість облаштування дитячого майданчику в мікрорайоні М’ясокомбінату (вул. Полуботка), благоустрою вулиці Добролюбова, вирішення питання обрізання дерев без попередження працівниками Дубенського РЕМу. Також погодились обранці одну з нових вулиць найменувати на честь дубенчанина, діяча культури, педагога, керівника хору у Покровському соборі Олега Кривенчука. Ініціювали депутати виділення коштів на розробку схеми дорожнього руху та на ремонт прибудинкових територій багатоповерхівок. Підтримали у міській раді рішення Тернопільської обласної ради «Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні» та звернення даної ради до Верховної Ради України щодо неприйняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до прийняття рішення на Всеукраїнському референдумі.

Озвучив також секретар міськради звернення від ГО «Громадська ініціатива Дубенщини», що стосувались порушень у роботі правоохоронних органів та несплати орендної плати за земельні ділянки на вул. Замкова, 13 і 13а (будівлі навпроти міської ради). Прокоментувати та пояснити яке відношення до цього приміщення має Леонід Дудко вирішив сам депутат. За його словами, будівлю ще в 2008 на аукціоні купило підприємство «Бекерай». До цього часу фірми змінювались і власником колишнього призовного пункту стало «ЧарДубно» (відповідно до реєстру керівником є Олександр Дудко). Але землю під спорудою до сьогодні компанія не отримала, тому й не сплачує орендну плату. Винна у всьому, на думку Леоніда Дудка, міська рада, тому що не дає землю і тут не ведуться жодні роботи. Також рада винна у тому, що не сплатила за квартири, які купив інвестор жителям сусіднього будинку, який розвалили за вказівкою органу місцевого самоврядування. Вікна забили тим, що було(дерев’яними обапулами), оскільки невідомі проникли в підвал, вкрали батареї, про що знають у правоохоронних органах. Тоді ж Василь Антонюк  протокольно дав доручення працівникам міськради з’ясувати оцінку вартості збитків від несплати оренди. Але знову ж таки Леонід Дудко звинуватив у несплаті міську раду, яка не дає землю фірмі. Припинити перепалку запропонував Юрій Момотюк. Депутат попросив колишнього і діючого міських голів не з’ясовувати стосунки привселюдно та порекомендував зняти «позор» на вікнах.

Протягом півгодини обговорювали обранці питання громадського бюджету, але все ніяк не могли дійти згоди. То різні пропозиції були щодо суми, яка виділятиметься щороку на проекти та ідеї дубенчан, то різні терміни, то не знали кого включити до складу координаційної ради. А тому вирішили доопрацювати питання та розглянути на наступному сесійному засіданні.
Чимало часу у депутатів зайняли зарплати посадовців Дубенської міськради. Як писав Інформаційний портал м. Дубно, у травні Кабінет міністрів України своєю постановою збільшив посадові оклади. У зв’язку з чим провели перерахунки зарплат для керівництва, але на преміях все-таки зекономили. Так, міському голові надбавку зі 100% змінили на 50%, а преміювання зменшили з 90% до 60%. Таким чином зарплата Василя Антонюка становитиме 22 004 грн, в тому числі 7400 премії, «чистими» – майже 17,5 тисяч грн. Оцінка роботи секретаря міськради зросла на понад 3 тисячі грн., до 13 189 гривень. Але на руки Віктор Недашковський отримає 10485. Андрій Мосійчук зароблятиме 14 377, включаючи 5062  грн. премії, але в карман посадовець покладе 11 430. Його колега Ольга Ляшенко заробила майже на 305 гривень менше – 11125 грн.. Найменше з усіх заступників отримуватиме Василь Скринчук. Роботу чиновника оцінили у 10653, в тому числі 3 тисячі грн. преміювання, але з усіма відрахуваннями сума буде трохи більшою 8400 гривень. Зарплата секретаря виконкому, виконуючої справами збільшилась близько на 2400 грн., але отримуватиме Олена Олійник понад 10 тис., менше суми, що нараховувалась до внесення змін.

Загалом на сесії розглянули понад сімдесят питань.

 

(174)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.