Як все-таки в Дубні відзначатимуть День міста

Масові заходи заборонили, але День народження Дубна святкуватимемо
Цьогоріч виповнюється 920 років від першої писемної згадки про Дубно. А в неділю, 2 серпня, мало б відбутись святкування. Однак пандемія внесла корективи. У середу ми опублікували програму відзначення Дня народження міста. А в четвер у міській раді оприлюднили інформацію про заборону проведення масових заходів, у тому числі культурних, розважальних, рекламних. То як же буде зі святкуванням? Чи буде воно взагалі та в якому форматі – ці питання ми адресували заступниці міського голови.
«Звичайно хотілось би гарно відсвяткувати, але обставини коректують. День міста не святкується, але певні заходи проходитимуть. Буде підняття прапора, онлайн-звернення міського голови з привітанням до дубенчан з нагоди 920 річниці, гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» і далі служба. Ніяких інших заходів не буде у зв’язку з карантинними обмеженнями. Вранці буде підняття прапора міста на майдані Незалежності та вручення грамот діткам, гурту та дорослим. Тобто буде обмежена кількість людей», – пояснила Ольга Ляшенко.
Посадовиця зауважує, що масових заходів не буде.
Виступ духового оркестру, як писав Інформаційний портал м. Дубно, лишається. Охочі дубенчани зможуть його послухати у сквері. Із запланованого не буде тільки виставки-продажі творчих робіт митців Дубна.

А тим часом у місті тривають останні приготування до відзначення.

Головне фото з виступу Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки в Дубні у 2018 році

(1720)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.