Як сьогодні працює ринок у Дубні (фото)

Як на ринку дотримуються вимог
Після карантину та заборон тиждень тому в Дубні відкрили ринки. При цьому зобов’язали дотримуватись вимог для унеможливлення поширення коронавірусу. Як же сьогодні, 21 травня, працює та виглядає ринок на Млинівській у Дубні – дізнавалась журналістка Інформаційного порталу м. Дубно.

Вхід із вулиці Забрама перекрили тимчасово – турнікетами. Працівники комунального підприємства проводять температурний скринінг та для охочих дезінфікують руки. Як і було до карантину, товар продають на дорозі. Люди переважно в масках, уже в середині ринку помітили відвідувачів без засобів захисту.

Великого ажіотажу серед покупців ми не побачили. Це відзначають і продавці.
«Людей немає багато. У порівнянні з тим як було до карантину, то небагато. Трішки ходять», – каже Раїса Іванівна, яка сьогодні вперше почала працювати після відновлення роботи ринку.

Продавці змушені працювати в масках і рукавицях. Але, на думку дубенчанки, так правильно, слід дотримуватись карантинних обмежень, щоб не було нових випадків і спалахів.

Також підприємці обладнали торговельні місця захисними екранами або харчовою плівкою. Хоча й подекуди плівка для «галочки». Та й покупці не всюди дотримуються відстані.

Люди, що продають власну продукцію, овочі, молочні продукти тощо, працюють на відстані.


Як і на вході, так і зі сторони Вигнанки, тимчасовий «блок-пост» охорони, де вимірюють температуру.

(1464)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.