Як молоді жінки потрапили на гачок шахраїв

На Дубенщині знову активізувались шахраї і у кожного свої методи
27 та 28 листопада до лав обманутих шахраями потрапили ще дві дубенчанки. Одна з них за відробляння порчі віддала всі кошти та ювелірні вироби, інша – не підозрюючи обману, назвала номер, паролі кредитної картки. Детальніше про це Інформаційному порталу м. Дубно повідомила Олеся Бондарець з Дубенського відділу поліції.
У мережі Інтернет 31-річна Алла (імена змінено) розмістила оголошення про продаж автомобільних коліс. Невдовзі об’явився і покупець. Він погодився на запропоновану ціну та сказав, що переведе гроші на банківський рахунок. Жінка назвала йому реквізити своєї зарплатної картки. Однак, через деякий час до неї зателефонували з іншого номеру і представились працівником банку. Клерк пояснив жінці, що їй надійшли кошти, але покласти їх на рахунок неможливо, так як вони від юридичної особи. Аби завершити грошову операцію, Аллу попросили назвати номер іншої картки. Дубенчанка, не підозрюючи про шахрайські комбінації, продиктувала номер кредитки із 4000 грн ліміту, а потім ще й низку паролів, що надходили їй СМСками.
Коли ж жінка врешті зрозуміла, що у неї таким чином викрали з картки майже весь кредитний ліміт, то звернулась за допомогою до поліції.
На відміну від своєї колеги по неприємностях, 30-річна Олена віддала власні заощадження та ювелірні прикраси шахраям просто в руки. Серед білого дня у двері її квартири подзвонили, та на порозі дому з’явилося двоє жінок середніх років. Не беру на себе відповідальності, стверджувати, які прийоми вони застосували, однак, те, що вплинули на свідомість молодої жінки – це факт. Парочка благодійниць з ходу ошелешила господиню про задавнену заздрість та порчу, що висить над її родиною та породжує різні біди. Зарадити цьому, за переконаннями «співчутливих», може лише молитва над домашньою скарбничкою. Олену попросили дістати наявні в хаті гроші та золоті вироби. Аферистки зібрали все це та хутко чкурнули з оселі, обіцяючи відмолити порчу у церві.
Коли свідомість прояснилась і Олена прокрутила у пам’яті події останньої години, то зрозуміла, куди в дійсності пішли її прикраси та заощадження.

За обома фактами шахрайських дій в поліції розпочали досудове розслідування: перший – за ч. 1 ст. 190 КК України, другий – за ч. 2 ст. 190 КК України (вчинене групою осіб).

(15)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.