Як часто в місті хлорують воду

Чи хлоруватимуть воду в Дубні в сильніших дозах?
Однією з найголовніших речовин потрібних для життя є вода. У Дубні вода на все місто постачається з Шибеної гори. Поки вода потрапить у наші оселі вона протече кілометрами труб (у кого централізоване водопостачання). Щоб зробити її придатною для пиття у воду додають хлор. А от з якою періодичністю воду в Дубні хлорують – журналістка Інформаційного порталу м. Дубно запитала в директора КП «Дубноводоканал».
«Вода в Дубні хлорується постійно. Стоїть електролізна установка, яка в результаті видає гіпохлорид натрію певної концентрації, яка передбачена нашим технічним регламентом. Все працює в безперервному режимі. Установка знаходиться на Шибеній горі в окремому приміщенні, біля резервуара чистої питної води. А звідти вода розходиться по місту», – розповів Сергій Кирчук.
А також додав, що інформація про те, що відключатимуть воду на кілька днів, бо її сильніше хлоруватимуть фейкова і не стосується нашої області взагалі. Керівник з цього приводу навіть отримував дзвінки. Але це неправда і не довіряйте всьому, що бачите в Інтернеті.

(131)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.