Вуличне освітлення буде ввімкнене цілу ніч

Світло у Дубні буде ввімкнене протягом ночі
У Дубні змінили графік ввімкнення/вимкнення вуличного освітлення. Відтепер світло вмикатимуть на вулицях міста о 17 год. та вимикатимуть о 6:30 год., повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Дубенську міську раду. Нагадаємо, що до цього зовнішнє освітлення міських територій вимикали о 4 ранку. І до світанку невідомі особи могли зробити якусь шкоду у місті. Так було з обладнанням пішохідних переходів, що встановила безкоштовно фірма з Тернопільщини на вул.. Сурмичі та Замкова. Датчик, що пошкодили, коштує 45 тисяч гривень.
Окрім цього, впродовж минулого тижня комунальними службами міста проведено очистку меліоративного каналу К-28 в мікрорайоні М’ясокомбінату-Підборці.
Завершуються роботи по осінньому прибиранню міських територій, очистці від опалого листя. Розпочато планові роботи по зрізці аварійних та пошкоджених дерев. Також сформовано бригади для виконання робіт із зимового утримання вулично-шляхової мережі міста, підготовлено снігоприбиральну техніку та заготовлено протиожеледні засоби.
На об’єктах централізованого опалення підтримуються режими опалення приміщень, відповідно до температурних графіків.

(326)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.