Вшанували людей з особливими потребами

den-invalidaНапередодні Дня інваліда у Дубні вшанували людей з особливими потребами
30 листопада в Будинку дітей та молоді відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному Дню інваліда. Розпочала зустріч голова Громадського товариства інвалідів з дитинства «Доброчин» Раїса Васильєва, яка підвела підсумки діяльності Товариства, розповіла про його проблеми та досягнення, висловила вдячність міській владі, підприємцям, релігійним громадам, спонсорам та усім небайдужим людям за допомогу та підтримку, вручила подяки благодійникам, які постійно допомагають Товариству. Відзнаки також були вручені активним членам організації.
Подяку за вагомий внесок у розвиток і процвітання Товариства, за увагу, доброчинність та милосердя до людей з особливими потребами отримав міський голова Василь Антонюк.
Очільник міста в свою чергу звернувся до учасників заходу зі словами щирої підтримки. Він подякував усім за терпіння і розуміння до проблем, які доводиться спільно вирішувати, та запевнив, що влада буде й надалі допомагати, сприяти у їх вирішенні. Василь  Антонюк вручив  Грамоти Дубенської міської ради за активну громадську діяльність, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації інвалідів та з нагоди Міжнародного дня інвалідів голові товариства інвалідів з дитинства «Доброчин» Раїсі Васильєвій та членам товариства Марії Іпатовій та Світлані Саварин.

Для всіх повнолітніх членів товариства, жителів Дубна за кошти бюджету міста придбано подарунки. Загалом на обліку в управлінні праці та соціального захисту Дубенської міської ради перебуває 167 дітей-інвалідів до 18 років та 298 інвалідів з дитинства. В рамках міської програми «Ветеран» кошторисом на 2016 рік передбачено фінансування громадської організації інвалідів з дитинства «Доброчин» в сумі 15450 грн. За ці кошти здійснюється оплата комунальних послуг, оплата послуг зв’язку, придбання подарунків.

Зі словами підтримки до людей з особливими потребами також звернулись благочинний Дубенського міського благочиння УПЦ КП о.Василь Лозинський та голова первинної профспілкової організації в/ч А1519 м. Дубно Ірина Хміль, яка передала для потреб товариства суттєву матеріальну допомогу від дубенських військовослужбовців. Значну грошову підтримку товариству передав народний депутат Олександр Дехтярчук.

Планами на майбутнє у діяльності Товариства поділився з присутніми заступник голови «Доброчину» Микола Мандзюк.

Потім з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбувся концерт, який представив хор інвалідів при церкві «Дім Євангелії» м.Рівне.

(39)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.