Військові замість засуджених або На місці колонії буде військова частина?

У Дубні замість виховної колонії може з’явитись військова частина
Дубенська виховна колонія існує в місті ще з 50-х років минулого століття на місці колишньої тюрми. Тут виховувались та відбували покарання неповнолітні, а за бажанням, лишались й тут до кінця відбування терміну. Та все змінилось. Кількість засуджених стала в рази меншою за передбачувану і навіть за персонал виховної установи. У вересні цього року уряд схвалив розроблену Мін’юстом концепцію реформування пенітенціарної системи, що передбачала консервацію пенітенціарних установ, зокрема Дубенської колонії. І до кінця 2017 консервацію мають завершити, працівників звільнити, а засуджених – перевезти в інші місця відбування покарань. Що ж буде з колонією – у Дубні не знають, так як подальшу долю має вирішити Міністерство юстиції. Але й можливо таке, що тут розташується військова частина.
З цієї причини сьогодні, 8 листопада, Дубно відвідав генерал-лейтенант Збройних Сил України, командувач Сухопутних військ України Сергій Попко. Сергій Миколайович придивлявся місце для розташування військової частини. Про це журналісту Інформаційного порталу м. Дубно розповів міський голова Василь Антонюк:
«Разом з генерал-лейтенантом ми походили, оглянули територію колонії під розташування у Дубні військової частини Сухопутних військ. Тут уже немає підопічних, самих працівників близько 30».
Ця військова частина мала б дислокуватись у Славуті, але запропоноване там приміщення перебуває у жахливому стані, тому й шукають кращі варіанти. У Дубні уже розміщується кілька військових частин, що ж дасть місту розміщення ще однієї частини? Перш за все, додаткові надходження до казни, а це в межах 2 мільйонів гривень. А також будівництво житла. Однак, остаточне рішення щодо того чи буде замість колонії в нашому місті військова частина – поки що не прийняте.
До слова, в районі Військового містечка у Дубні квартирно-експлуатаційному відділу (Рівненська квартирно-експлуатаційна частина) виділено в межах 1, 5 га для будівництва житла військовим. В даний час КЕВ м. Рівне обслуговує Рівненський, Дубенський і Сарненський гарнізони.

(1194)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.