Викладача судили через неявку до військкомату

Через ухилення від призову викладач постав перед Дубенським судом
Викладач технічних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу, якого визнали придатним до служби, 29 жовтня мав з’явитись до Дубенського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для відправлення на обласний збірний пункт для відправлення у військову частину. Тоді ж чоловік не прибув і надалі умисно не з’являвся, у зв’язку з чим ухилився від призову на строкову військову службу, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на ЄДРСР.
Оскільки викладач не мав поважних причин, 7 листопада прокурор Дубенської місцевої прокуратури та обвинувачений уклали угоду про визнання його винуватості.
13 грудня Дубенський міськрайонний суд затвердив угоду та ухвалив: звільнити чоловіка від відбування призначеного покарання (1 року обмеження волі) з випробуванням. Іспитовий термін випробування встановити строком в один рік. А також чоловік зобов’язаний періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації за місцем фактичного проживання чи реєстрації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи чи навчання.

(474)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.