Вихованці школи мистецтв дали звітний концерт

школа мистецтвПід час якого отримали ноутбук в подарунок
У четвер, 23 березня, відбувся звітний концерт Дубенської школи мистецтв, який вчергове підтвердив те, що школа є невичерпним джерелом дитячої творчості, таланту і натхнення, де вихованці долучаються до високого мистецтва, розвивають власний світогляд та естетичний смак, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Дубенську міську раду.
При вході до зали учні та вчителі художнього відділу підготували виставку картин.
Розпочався концерт із українських вечорниць, де в лаштунках української оселі зібрався гурт юнаків та дівчат. Діти співали українські пісні, відгадували загадки, веселились, чим показали приклад традиційного спілкування української молоді.
Гарний настрій глядачам подарували усі виступи учнів та вчителів школи – це і хор старших класів, і естрадний ансамбль із піснею «Perhаps», і фортепіанний дует Анжели Терешкової та Лілії Войцеховської, і віночок українських пісень вокального тріо, і ансамблі скрипалів, бандуристів, і неймовірна майстерність виконання народного аматорського колективу ансамблю народної музики «Візерунок».
На завершення зала переповнилась оплесками для зведеного хору діток молодших і старших класів та ансамблю народної музики «Візерунок», які підготували композицію «Оберіг».
Свято мистецтва, що подарували дубенчанам юні учні та їхні викладачі, відбулось на високому професійному рівні. Це результат великої кропіткої роботи колективу школи. Справжньою щирою вдячністю для всіх учасників концерту були бурхливі оплески глядачів.
Подякував учасникам концерту і міський голова Василь Антонюк, який привітав колектив Дубенської школи мистецтв, відзначив його високу майстерність, побажав нових творчих досягнень та подарував для роботи навчального закладу ноутбук.

(124)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.