Відсутність снігу спонукала студентів до креативності (фото)

Свято весни в Мирогощі відбулось і при весняній погоді
Народне гуляння, коли проводжають зиму і зустрічають весну на Дубенщині раніше відбувалось у лютому. З часом свято перемістили на березень. І сьогодні, 1 березня, в Мирогощі гуляли, закликаючи «Прийди, прийди, весно-красна!».
Через теплу зиму і відсутність снігу Мирогощанський аграрний коледж не зміг порадувати гостей фігурами зі снігу. Натомість дивував виробами зі соломи, дерева, шин тощо. Студенти підготували різноманітні фігури з соломи, очерету та оригінальні фотозони.

З вітальним словом до присутніх звернулись керівник Мирогощанського коледжу Віктор Терновик, голова Мирогощанської громади Світлана Соборук, голова Дубенської адміністрації Володимир Іщук.
«Приємно, що вже традиційно перед Мирогощанським аграрним коледжем ми збираємось всі разом провести районне свято, яке давно вийшло за межі району і навіть області. Адже кожного року ми бачимо все більше і більше людей, котрі приїжджають подивитись на скульптури. Сьогодні хочу всіх привітати з цим днем, який символічно збігся з першим днем весни, з Прощенею неділею і святкуванням. Хочу подякувати всім причетним до свята, адже вчителі та студенти, які були забезпечені матеріалами, але з цього всього зробили отакі чудові витвори мистецтва. Вони поєднались у цілі фотозони. Хай кожного з Вас береже Господь, хай у кожного в домівках будуть радість, спокій і взаєморозуміння. Хай у нашій крайні закінчаться військові дії з перемогою для нас», – зазначив  Володимир Іщук.
На святі відтворили народні обряди, а також влаштували спортивні змагання.
Алеєю перед односельцями та гостями пройшов кінний парад.

Традиційне опудало – символ всього негативного та поганого – спалили під хороводи та співи молоді.
Концертну програму з жартівливими українськими піснями підготували колективи та виконавці з Семидубів, Костянця, Повчі, Рачина, Мильчі, Княгинина, Привільного, Плоски, Варковичів та Малих Садів.

Оскільки завтра почнеться піст, то охочі ще мають можливість посмакувати розмаїттям напоїв та наїдків.
Дітвора зі задоволенням проведе час на атракціонах або ж катаючись на конях.
Також діє ярмарок виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва та солодощів.


Більше фото – на сторінці Інформаційного порталу м. Дубно у Facebook.

(390)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.