Ветерани війни і жертви нацистських переслідувань отримають щорічну допомогу

Щорічну допомогу отримають певні категорії населення
Ветерани війни і жертви нацистських переслідувань отримають щорічну допомогу Кабінет міністрів України Постановою від 07.05.2022 № 540 затвердив “Порядок використання у 2022 році коштів державного бюджету, передбачених для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань”.
Згідно із Постановою щорічну допомогу отримають:
– особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, визнані особами з інвалідністю:
– I групи — 4 421 грн;
– II групи — 3 906 грн;
– III групи — 3 391 грн;
– учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності — 1 491 грн;
– особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 4 421 грн;
– члени сімей загиблих і дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих УБД, учасників війни, які не одружилися вдруге; члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України — 966 грн;
– учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, яких було насильно вивезено на примусові роботи, діти партизанів, підпільників — 612 грн.
Важливо, щоб відповідний статус був набутий до 5 травня 2022 року. Допомогу виплачуватимуть до 1 липня 2022 року. Якщо до цієї дати особа її не отримала, потрібно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення за місцем проживання і допомогу виплатять до 30 вересня цього року.

(160)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.