В Україні набула чинності заборона на російські фільми

росфільмиВ Україні заборонені фільми, що пропагують силові структури Росії

Як інформує Корреспондент, сьогодні, 4 червня набуває чинності закон, що забороняє показ фільмів і серіалів, які пропагують силові структури Росії.

У законі «Про захист інформаційного телерадіопростору України» зазначається, що під заборону потрапляють будь-які аудіовізуальні твори, в яких міститься «популяризація, агітація, пропаганда будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових або силових формувань держави-окупанта». Телеканали, які порушили заборону, будуть піддаватися штрафам.

Раніше Державне агентство України з питань кіно вже відмовило в прокатних посвідченнях як мінімум 15 російським фільмам і серіалам, в тому числі з причини того, що в них «звеличуються силові структури Росії». Ліцензії позбулися, зокрема, серіали «Кадетство», «Слідчий комітет» і «Морпіхи», а також фільм «Серпень. Восьмого».

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада заборонила трансляцію в Україні низки російських фільмів і серіалів.

Раніше повідомлялося, що Україна замінить російські серіали польськими. Також Державне агентство України з питань кіно на основі рекомендацій експертної комісії заборонило до показу 20 фільмів виробництва Російської Федерації.

(25)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.