В районі перевіряють діяльність аварійно-рятувальної служби

На Дубенщині розпочали підготовку до проведення командно-штабного навчання
В період з 12 по 13 червня комісія ГУ ДСНС України проводить комплексну перевірку. Заходи відбувалися відповідно до Закону України державного нагляду (контролю) щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальної служби Дубенського району.
В приміщенні Дубенської районної державної адміністрації відбулась організаційна нарада в ході якої було представили членів комісії, голова комісії заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області Олександр Мохрик зазначив:

«Основне завдання нашої роботи в Дубенському районі – це перевірка готовності виконавчих органів району, а також керівників організацій діяти за умов виникнення надзвичайних ситуацій, виконання ними нормативних актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки».
Також рятувальники разом із спеціалізованими службами цивільного захисту Дубенського району розпочали підготовку та проведення командно-штабного навчання Дубенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Підготовка командно-штабних навчань включала: визначення та уточнення вихідних даних; планування навчання (розроблення документів); підготовку керівництва КШН та посередників; підготовку органів управління, сил цивільного захисту та суб’єктів господарювання, що залучаються до КШН;підготовку району КШН.
Згодом підведуть підсумки та нададуть відповідну оцінку роботі сил цивільного захисту Дубенщини.

(51)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.