В обласній раді нагородили переможців двох конкурсів для молоді

3 учнів Дубенщини стали переможцями в обласних конкурсах
В обласній раді нагородили переможців двох конкурсів для молоді
Сьогодні в обласній раді вітали переможців та призерів конкурсу юнацької творчості «За Україну, за її волю!», а також відеоконкурсу для молоді «30 для Незалежної».
Обидва змагання проходили у межах Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки.
Переможців конкурсу «30 для Незалежної» визначили ще наприкінці літа. Натомість кращі роботи конкурсу «За Україну, за її волю!», організованого Рівненським обласним молодіжним пластовим  вишкільним центром, обрали минулого тижня. Загалом на розгляд журі надійшло близько 160 робіт від молоді віком від 14 до 18 років. У своїх роботах учасники конкурсу передавали власне бачення збройної боротьби за українську незалежну державу у ХХ столітті і нині.
Розглянувши усі роботи, компетентне журі визначило кращі з них у чотирьох номінаціях – «Художній прозовий твір», «Публіцистичне есе», «Поетичний твір», «Малюнок». Загалом відібрано 22 роботи.
Переможцям та призерам конкурсу «За Україну, за її волю!» вручили сертифікати на подорож до Карпат. Також від завтра кращі роботи у номінації «Малюнок» можна буде побачити на десяти сітілайтах та трьох бордах у Рівному. Роботи призерів та переможців в усіх номінаціях увійдуть до збірки, яку розповсюджуватимуть на теренах Рівненщини.
Переможці та призери конкурсу «За Україну, за її волю!»
У категорії «Художній прозовий твір»  перше місце здобула Віталіна Олійник, учениця опорного закладу «Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради,
Також у категорії «Малюнок» переможців два:
– ІІ місце – Олександра Василенко,  учень Радивилівського ліцею № 1;
– ІІІ – Анастасія Ковальчук, учениця Козинського НВК «школа-колегіум», Козинської сільської ради

(289)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.