В об’єднаних громадах дбатимуть про соціально незахищених людей

Представникам ОТГ Рівненщини розповіли про організацію системи соціального захисту
Для цього їм організували практикум, який провела Асоціація міст України в рамках реалізації проекту ПУЛЬС.
Представники соцзахисту детально розповіли,  як сьогодні працює система в цілому. Так, усі види соціальних допомог та субсидій йдуть через загальний всеукраїнський реєстр. Маленькі громади не зможуть самі з ним працювати. Тому потрібно і надалі притримуватися вже налагодженої схеми роботи. У громаді збиратимуть та надаватимуть дані чи довідки, а призначенням допомоги займатимуться профільні структури. Це значно полегшить роботу на всіх етапах надання соціальних послуг.
«Ми розуміємо, що потрібно вдосконалювати нашу роботу, але ті послуги, які ми надаємо, потрібно зберегти. Хочу відзначити Острожецьку громаду, яка вирішила скласти соціальну картку громади, аби чітко уявляти категорії населення, які потребують соціальної уваги та підтримки», – зазначив начальник управління праці та соцзахисту у Млинівському районі Ігор Римар.
У рамках практикуму розглянули й інші важливі  питання, зокрема, надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам. Представники громад дізналися про програми міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.
Керівникам громад нагадали алгоритм створення ЦНАПів, розповіли про порядок навчання реєстраторів та про вчинення реєстраційних дій.
Презентували присутнім й інші важливі ініціативи, які нині впроваджуються в області, зокрема,  проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
За матеріалами: Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

(4)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.