В громаді розглянули низку важливих питань екологічного характеру

В громаді на Дубенщині працювала Державна екологічна інспекція Поліського округу
З метою дотримання вимог природоохоронного законодавства, недопущення порушень екологічного законодавства на території Бокіймівської територіальної громади Дубенського району, заступник начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Петро КОЛОДИЧЕМ та працівниками Інспекції провів нараду в Бокіймівській ТГ.
В ході наради розглянули низку важливих питань екологічного характеру , а саме: необхідність розроблення Схеми санітарної очистки населених пунктів. Яка є основним документом у сфері поводження з відходами на підконтрольній території, дотримання вимог законодавства в сфері земельних ресурсів, водних ресурсів, охорони атмосферного повітря, природо-заповідного фонду.
На нараді, присутнім надали роз’яснення норм природоохоронного законодавства, нормативно-правових документів та шляхи вирішення наявних екологічних проблем на території вищезазначеної громади.
Саме в таких нарадах вбачається позитивна тенденція до прийняття правильних управлінських рішень, розв’язання важливих екологічних питань, шляхів їх вирішення та чітке бачення спільної подальшої роботи щодо охорони навколишнього природного середовища.

(179)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.