Успіхи борців та важкоатлетів Дубенщини

Важкоатлети показали високі результати на чемпіонаті області, а борці – на міжнародному турнірі з вільної боротьби
10-12 червня 2016 року у м. Рівному відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь понад дев’яносто учасників з різних районів області. Успішно на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи, студенти Мирогощанського аграрного коледжу, завоювавши одну золоту та дві срібні нагороди. Чемпіоном області став Самойлов Петро (+ 69 кг). Срібними призерами стали Трофимчук Сергій (до 69кг) та Бережняк Іван (+69кг), четверте місце зайняв Величко Павло. Всі вони є вихованцями тренера, ветерана спорту Павла Федорчука.
14-16 червня 2016 року в м. Львові відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Сазонова Олега Павловича. В змаганнях прийняли участь п’ятсот тридцять сім учасників із сімнадцяти областей України, міста Києва та сім зарубіжних країн (Грузія, Вірменія, Литва, Польща в складі трьох команд, Словаччина, Греція та Молдова). На цих змаганнях виступали вихованці районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, дебютанти  цих престижних змагань дубенчанин Вадим Бурлака (29 кг) та Михайло Токмаков (42 кг) із Варкович – тренер Степан Ілюсь, які вигравши по три сутички в боротьбі за бронзові нагороди, поступилися досвідченим борцям із Коломиї та Львова, зайнявши почесні п’яті місця. Це безперечний успіх юних борців, адже вони вперше прийняли участь в змаганнях такого високого рівня.
Директор районної спортивної школи                                           Іван Ілюсь