У замку школярів зацікавлювали квестом (фото)

Мова мого народу: учні СЗОШ № 5 змагались в інтелектуальній грі
Цікавий квест із нагоди Міжнародного дня рідної мови організували в Дубенському замку вчора, 22 лютого. Назва його – «Мова мого народу». Радо відгукнулись взяти участь в інтелектуальній грі учні 6-А класу СЗОШ № 5. Школярі, поділившись на команди, в музеї віднаходили станції, на яких виконували завдання. Наприклад, у відділі археології завдяки різним символам треба було скласти уривок вірша по літерах.

Дівчата та хлопці завзято змагались у квесті, а паралельно розглядали експонати, фотографувались та фотографували. Така гра їм припала до душі.
«Квест був дуже інтелектуальний. Він допоміг нам згуртуватися, бути дружніми. Моментами було важко проходити станції, але командою ми все змогли», – розповідає учениця Ірина Чопик.
Позитивні враження лишились у її однокласниці Вікторії Корнійчук:
«Мені сподобався квест у нашому замку. Це було цікаво. Шукати станції – дуже сподобалось».

По завершенню шестикласники розказали вірші про рідну мову. А за участь у грі школярі отримали грамоти, команда «Супер дівчат» ще й розмальовки «Рівненщина туристична».


Метою квесту є популяризація любові до рідної мови, вміння комунікувати та працювати в команді, а також національно-патріотичне виховання молоді.

(150)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.