У Смизі відкрили сучасну амбулаторію

Смижани дочекались відкриття амбулаторії
Заклад збудували з «нуля» за типовим проектом Мінрегіону. Тут є кабінет лікаря, кімната для персоналу, стерилізаційна, процедурна, кабінет профілактичних щеплень. Залишилось лише перевезти меблі, обладнання та реєстраційні картки зі старого приміщення.
Амбулаторія простора і продумана для відвідувачів, доступна для людей з інвалідністю, обладнана апаратурою. Важливо, що тут є житло для лікаря – дві спальні, кухня, санвузол та ванна.
Неподалік амбулаторії – нова дорога по вулиці Заводська, для зручності доїзду керівництво громади запланувало зробити дорогу безпосередньо до самої лікувальної установи. Також заклад забезпечений автомобілем для сімейного лікаря. Наразі в амбулаторії послуги надають 5 лікарів: педіатр, терапевти та сімейні лікарі.

На урочисте відкриття закладу завітали начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник, голова Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук, керівництво Смизької громади, місцеві жителі.
«Завдяки злагодженій тісній співпраці різних гілок влади вдалося реалізувати цей проект, який дає змогу лікарям надавати якісну медичну допомогу, а пацієнтам отримувати профілактичні та лікувальні послуги в комфортних умовах. Усім медичним працівникам бажаю з радістю йти на роботу, а повертатись додому – з гордістю та вдячністю від пацієнтів», – звернувся до присутніх голова Дубенської РДА Володимир Іщук.
Священнослужителі місцевих церков освятили приміщення та благословили медиків на здійснення лікувальної справи.

Під час спілкування з головою Дубенської РДА Володимиром Іщуком місцеві мешканці розповіли, що надзвичайно задоволені новим приміщенням амбулаторії та звертатимуться до керівництва громади щодо збільшення спектру медичних послуг в закладі.
Нагадаємо, що схожі амбулаторії відкрили в Повчанській і Семидубській ОТГ.
За матеріалами: Дубенська РДА

(145)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.