На зустрічі з партійцями у Дубні підсумували результати роботи «УДАР Віталія Кличка» за минулий рік*

У Дубенському осередку політсили «УДАР Віталія Кличка» підбили підсумок річної діяльності
Лідер політсили на Дубенщині Володимир Іщук підсумував:
«Минулого року в Дубні відкрили офіс «УДАР Віталія Кличка» – це стало ключовим кроком у розбудові осередку. Дієвий партійний офіс – можливість згуртувати людей зі схожими поглядами та ідеями. Крім того, в нашому районному осередку надають безоплатні юридичні консультації, здійснюється соціально-психологічний супровід сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, інформують краян про важливі події регіону.
Понад 25 мешканців району отримали кваліфіковану юридичну допомогу для вирішення власних соціально-побутових та юридичних питань. Радий повідомити, що лави політичної партії систематично поповнюються молодими креативними людьми, які прагнуть розбудовувати міцну правову державу, спираючись на основні засади політичної сили «УДАР».

У грудні «УДАРівці» Дубенщини відвідали 17 дітей загиблих учасників АТО/ООС. Під час зустрічі діти отримали солодощі та подарунки.
Районний осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» має на меті цьогоріч реалізовувати ще більше нових проєктів, що сприятимуть покращенню соціально-економічного становища сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Ключовим залишається питання розбудови та зміцнення лав політсили на Дубенщині.
Нагадуємо, право на юридичні консультації мають  учасники АТО/ООС, військові, ветерани та члени їх родин та сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах та особи похилого віку. Юрист працює щоп’ятниці з 14 год до 17 год за адресою: місто Дубно,  вул. Данила Галицького, 15 (вхід з двору), 2 поверх. За детальною інформацією можна звертатися за номером телефону: 0634060501.

(128)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.