У мерії підбили підсумки рок-фестивалю (фото)

Цьогорічній «Тарас Бульба» дивував новинками та творчими доробками
У міській раді 18 липня відбулася підсумкова нарада по найстарішому в Україні рок-фестивалю «Тарас Бульба».У зустрічі взяли участь головний керівник проєкту Микола Арсенюк, художній керівник фестивалю Віталій Міщук, очільниця Управління культури Рівненської ОДА Любов Романюк, депутатка Рівненської обласної ради Алла Черній та очільник Дубна Василь Антонюк.
Першим висловив свої враження від цьогорічного фестивалю головний організатор Микола Арсенюк:
«Тарас Бульба» – це найстаріший рок-фестиваль в Україні – ровесник незалежності. Він майже відбувся, але сьогодні він триває й буде багато цікавого. Але ми знаємо переможців ювілейного фесту – Гран-прі отримав гурт Мr. Cray з Одеси. І це означає, що наша географія талановитих людей розширюється. Перше місце здобув гурт «Емаль», друге місце – «Восьма куля», третє місце – «Терен».
Особливістю ювілейного фесту стало концертне виконання наживо рок-опери «Тарас Бульба». Звісно, підготовка такого масштабного дійства вимагала не аби якої злагодженості в роботі, але це було своєрідне магічне дійство, яке просто заворожувало. Всі присутні були вражені вокалом та музичним супроводом.
Очільниця Управління культури Рівненської ОДА Любов Романюк зазначила, що приємно спостерігати, коли музичні течії ідуть у ногу, з сучасною музикою, але разом з тим черпають своє натхнення з «коренів». Область підтримує фестиваль, бо для багатьох місто Дубно асоціюється з фестивалем «Тарас Бульба». І на три дні місто перетворюється на осередок музики, літературних читань та виступів кобзарів, лірників.

Мер Василь Антонюк також подякував організаторам і людям, які підтримують фестиваль «Тарас Бульба», пригадав як відбувались перші кроки фестивалю. Очільник міста зазначив, що вперше за всі роки він є наскільки велелюдним, що організаторам прийшлося розширювати межі наметового містечка. Більшість відвідувачів з інших міст України, що свідчить про великий інтерес до такої події. Також очільник зазначив, що фестиваль відбувся без порушень правопорядку.
Фестиваль «Тарас Бульба» проходить за підтримки Українського культурного фонду, міського голови Дубна Василя Антонюка, Дубенської міської ради та Рівненської ОДА.Всі учасники впевнені – фестиваль виріс не тільки історично, але і творчо, тому він має право на життя, а в майбутньому він претендує стати міжнародним.

(284)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.