У Дубні урочисто стартувала гра «Джура»

У Дубні урочисто відкрили міський етап гри «Джура» («Сокіл»)
У неділю, 14 травня, на майдані Незалежності міста Дубно відбулось урочисте відкриття І-го міського етапу Всеукраїнської дитячої військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»). В конкурсі взяли участь 12 команд від 7-ми шкіл м. Дубно, командування якими здійснив головний суддя міського етапу гри «Сокіл» («Джура») Микола Тирик.
Урочисте козацьке коло з нагоди відкриття І-го міського етапу Всеукраїнської дитячої військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл») очолив міський голова Василь Антонюк, який звернувся до кращих Джур міста з вітальним словом. Учасників гри також привітали начальник управління освіти Вадим Нетреба, представник Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату, учасник АТО, старший лейтенант Ігор Маркопольський.
Виступаючі наголосили, що сьогодні наша країна проживає один із найважчих періодів своєї незалежності, відбувається випробування нашого народу на стійкість та мужність. Саме в такі періоди загартовується сила і дух нації та її цінності. Особливо великі надії в цьому покладаються на патріотичну, свідому молодь, якими є учасники військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

Після закінчення урочистостей рої навчальних закладів переміщувалися колоною до ЗОШ №6, де проводилася презентація роїв «Добра справа».
За матеріалами: Дубенська міська рада

(63)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.